Hírek
Admin
Rákóczi Fesztivál Borsiban
A Kisvárdai SZC II. Rákóczi Ferenc Technikum és Szakképző Iskola csapata a borsi Rákóczi Fesztiválon második helyezést ért el. Gratulálunk a díjhoz!

A Kisvárdai SZC II. Rákóczi Ferenc Technikum és Szakképző Iskola Vass Gábor igazgató úr vezetésével részt vesz 2025. szeptember 7-én a borsi Rákóczi Fesztivál főzőversenyén. A kollégák Törökország egyik fő ételét készítették el, a souflakit 100 adagban.
Köszönjük a csapat minden tagjának a munkáját!
GALÉRIA
Rákóczi Fesztivál Borsiban-2025



KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Pályázati Felhivás büfé üzemeltetésére
A Kisvárdai Szakképzési Centrum arról határozott, hogy 5 éves időtartamra, A Kisvárdai SZC Csengeri Ady Endre Technikum es Kollégium épületében található "büfé" helyiség üzemeltetésére pályázatot ír ki.
Admin

Magyarország szakképzési nagyhatalom lesz 2030-ra
Nem csak padban ülve, hanem igazi munkahelyen tanulni szakmát – ráadásul ösztöndíjjal vagy fizetéssel.
Admin

A Kulturális és Innovációs Minisztérium videója
A Kulturális és Innovációs Minisztérium videója
Admin